Szkło do kuchni

Szkło lacobel, lakierowane oraz druk na szkle staje się coraz bardziej popularne wśród właścicieli mieszkań i domów. W naszej ofercie oprócz klasycznego szkła lacobel znajdują się różnego rodzaju nadruki na szkle oraz szklane panele z grafiką przyklejane do ściany. Wykonaliśmy już wiele zleceń, dzięki którym wnętrza domów i mieszkań naszych klientów zyskały niezwykły, niebanalny wygląd.

Szkło do kuchni

Z roku na roku twórcy kuchni prześcigają się w pomysłach na ich aranżacje. Oprócz eksperymentów z kolorami czy wzorami, projektanci zaczynają wykorzystywać szereg różnych materiałów wykończeniowych. Jednym z nich jest szkło. Niewątpliwa uniwersalność tego materiału sprawiła, że coraz częściej zamiast klasycznych płytek nad blatem, możemy zobaczyć panele szklane. Tym samym szkło do kuchni z powodzeniem sprawdza się jako zamiennik klasycznej glazury i nie tylko.

Ładne i praktyczne

Urządzając kuchnie, rozpatrujemy dwa aspekty. Ma być ładna i praktyczna. Szukając odpowiedniego balansu sprawdzamy szereg zastosowań. Niestety często bywa tak, że musimy zdecydować, czy postawić na wygląd czy na to aby wybrane przez nas rozwiązanie było praktyczne. Dzięki zastosowaniu szkła do kuchni, możemy znaleźć złoty środek! Świetnie prezentujące się szklane panele nad blatem czyści się dużo lepiej niż zwykłe płytki, tym samym nasza kuchnia będzie łatwa do utrzymania w czystości. Dlatego wybierając szkło do kuchni, zyskujemy nie tylko estetyczną i praktyczną kuchnię, ale również czas, który musielibyśmy poświęcić na jej czyszczenie w przypadku zastosowania innego materiału wykończeniowego.

Tylko wyobraźnia nas ogranicza

Jeśli macie niebanalny pomysł i nigdzie nie możecie znaleźć waszych wymarzonych produktów, to zgłoście się do nas! Specjalizujemy się w trudnych przypadkach. W celu dostosowania szkła do kuchni do najbardziej wymagających klientów, w swojej ofercie wprowadziliśmy druki na szkle. U nas znajdziecie panele szklane z dowolnymi grafikami. Pozwólcie ponieść się wyobraźni i sprawdźcie sobie naprawdę oryginalne szkło do kuchni.