Nasza firma działa na rynku od 2004 roku. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wykonaliśmy wiele realizacji. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz instytucje państwowe. Realizowaliśmy zamówienia m. in. dla salonów SPA (Bielenda Kosmetyki Naturalne, Stary Zdrój), firm deweloperskich (Activ Investment, Dom Styl Developer) czy klubów, pubów i kawiarni (Enso, Krawat Klub, Ulica Krokodyli, Gruzińskie Chaczapuri). Nasze drzwi znajdziecie państwo także na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie czy w szkołach języka hiszpańskiego Sin Fronteras w Warszawie i we Wrocławiu.

Jesteśmy producentem drzwi szklanych w ościeżnicach drewnianych lub aluminiowych, drzwi szklanych przesuwnych, wahadłowych, ścianek szklanych, kabin prysznicowych, balustrad, luster, szkła do kuchni (lacobel, szkło lakierowane, szkło z nadrukiem) oraz daszków szklanych. Oferujemy kompleksową obsługę – od projektu, poprzez transport aż po montaż. Zapewniamy również montaż do istniejącej ościeżnicy.

Wykonanie coraz bardziej popularnych w ostatnim czasie przeszkleń do biur nie stanowi dla nas żadnego problemu.

Dokładamy wszelkich starań, aby każde zamówienie zostało zrealizowane rzetelnie, w konkurencyjnej cenie i w jak najszybszym terminie.

Wszystkie zamówienie wykonujemy indywidualnie pod wymiar. Oferujemy profesjonalna pomoc oraz poradę.

Zapraszamy do współpracy zarówno klientów indywidualnych, firmy jak i projektantów.