Daszki szklane

Materiał jakim jest szkło jest obecnie wykorzystywany do tworzenia nowoczesnego designu otoczenia. Ostatnio coraz popularniejsze stają się daszki szklane, łączące szkło i okucia ze stali nierdzewnej szczotkowanej. Dzięki nim budynki zyskują nowoczesny, nieszablonowy wygląd oraz zyskują na prestiżu. Prosty kształt daszków szklanych jest wyznacznikiem nowoczesnej stylistyki, dlatego też coraz więcej osób decyduje się na ich zastosowanie.

Świetne rozwiązanie dla firm i nie tylko

Daszki szklane to uniwersalne rozwiązanie, dlatego tak wiele budynków użyteczności publicznej na nie stawia. Oprócz, urzędów, banków czy oddziałów pocztowych, daszki szklane można spotkać również w biurowcach dużych firm. Przeświadczenie o tym, że to zastosowanie sprawdzi się jedynie w przestrzeni publicznej jest mylne. Daszki szklane to również świetny pomysł na ochronę twoich drzwi wejściowych do domu. Dzięki temu, że nadają charakteru każdemu budynkowi, na daszki szklane stawiają również spółdzielnie, montując je nad drzwiami wejściowymi do klatek schodowych. Wygląda to naprawdę dobrze i jednocześnie chroni domofon przed nieprzyjemną aurą.

Zadaszenie w przystępnej cenie

Jeśli szukasz sprawdzonego rozwiązania w rozsądnej cenie to oferta naszych daszków szklanych powinna Cię zainteresować. Materiał jakim jest szkło świetnie wpasowuje się w urbanistykę miasta dlatego jest tak często wykorzystywany. Delikatne, i lekkie zadaszenie, będzie imponująco prezentowało się przed wejściem, zarówno do sklepu jak i do restauracji czy biura. Przy czym nie będzie wpływało na estetykę i założenia architektonicznie budynków.

Jeśli zastanawiasz się jakie rozwiązaniem jakie będzie najlepsze dla Twoich potrzeb to skontaktuj się z nami, a my doradzimy w każdej kwestii. Pamiętaj, że nie każde gotowe produkty będą dla Ciebie dobre, dlatego ważne jest aby dostosować zadaszenie w stu procentach do potrzeb. Od zawsze dbamy o jakość, dlatego gwarantujemy, że materiały jakich używamy są najlepsze na rynku.

Znajdziesz nas w Krakowie.