Lustra na wymiar

Oferujemy możliwość wykonania luster w praktycznie każdym wymiarze i kształcie. Grubość 4-6 mm w zależności od wymiaru lustra. Najczęściej zamawianym rodzajem lustra jest lustro srebrne, ale w ofercie mamy także lustra brązowe i grafitowe. Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie fazy zamiast klasycznego szlifu krawędzi.

Lustra na wymiar kraków

Lustro to wynalazek, który towarzyszy nam od zarania dziejów. Przez wieki, kształtowało się wśród ludzi poczucie estetyki, a lustra zyskiwały na prestiżu. Zwierciadła przestały już pełnić rolę czysto praktyczną, nie służą jedynie do sprawdzenia czy dobrze wyglądamy. Lustra stały się ważnym elementem wystroju. Urządzając mieszkanie coraz częściej zwracamy uwagę, żeby luster w naszym domu było jak najwięcej, a ich wygląd był estetyczny. Nie ograniczamy się już do luster w łazience i sypialni. Coraz częściej stawiamy na niekonwencjonalne rozwiązania, do których potrzebujemy luster na wymiar.

Lustra na każdą miarę

Podczas urządzania mieszkania, nie zawsze wszystko idzie po naszej, myśli. Najczęściej plan, który sobie założyliśmy, musimy wielokrotnie zmieniać. Dlatego tak ważne jest, aby mieć możliwość dostosowania produktów do własnych potrzeb. W przypadku luster ta zasada jest szczególnie ważna. Większość tworzonych przez nas luster robimy na wymiar. Zwierciadła w naszej ofercie mogą być naprawdę w dowolnych wymiarach. Wszystko po to, by nasz klient dostał produkt idealnie skrojony pod jego potrzeby. Dlatego nie warto na siłę szukać gotowych luster. Kompromisy w takim wypadku się nie sprawdzają. Wybierz lustra na wymiar i o nic się nie martw!

Lustra srebrne i nie tylko

Klasyczne lustra występują w kolorze srebrnym i to właśnie one są najczęściej wybierane przez klientów. Jednakże, nie tylko srebrne lustra mamy w naszej ofercie. Jeśli potrzebujecie zwierciadeł w innych kolorach, nie ma żadnego problemu. Zyskujące coraz to większą popularność, lustra brązowe i grafitowe również znajdziecie w naszym asortymencie. Te rodzaje luster na wymiar także dostosujemy do waszych potrzeb, poprzez zastosowanie wybranego przez was szlifu krawędzi. Zapraszamy!

Znajdziesz nas w Krakowie.