Szklane kabiny prysznicowe i parawany

Kabiny prysznicowe – świetny wybór

Nasze kabiny prysznicowe i parawany są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Razem z naszymi klientami projektujemy niepowtarzalne wnętrza, gdzie istotną rolę odgrywa poczucie estetyki właścicieli i ich wrażliwość na rzeczy piękne. Nasze szklane kabiny prysznicowe na wymiar są propozycją dla klientów o wyjątkowych preferencjach i wysokim poczuciu estetyki. Projektujemy kabiny prysznicowe rożnych typów: przyścienne, narożne, wnękowe, przesuwne, typu walk-in a także rozwiązania indywidualne.

Korzystamy ze szkła hartowanego przezroczystego, odbarwionego, decormat (satynowego), antisol brąz lub grafit (przezroczyste brązowe lub grafitowe), antisol czarny, decormat brąz lub grafit (wytrawione brązowe lub grafitowe), master care o grubości głównie 8 mm.

Bardzo dużym ułatwieniem w korzystaniu z kabiny jest możliwość zastosowania szkła przezroczystego z powłoką Timeless.

Nowość stanowi zastosowanie druku ceramicznego na szkle, który sprawdza się także na szkle montowanym w kabinie prysznicowej, a dzięki któremu można uzyskać efekt podobny do piaskowania lub wykonać wydruk dowolnego zdjęcia.

Oferujemy bezpłatną wycenę. Jeżeli realizacja jest na terenie Krakowa i okolic wykonujemy bezpłatny pomiar, ale także oferujemy montaż przez wykwalifikowaną i doświadczoną ekipę.

Kabiny prysznicowe

Remontując lub urządzając łazienkę często napotykamy na przeróżne problemy. Najczęstszym kłopotem z jakim musimy się zmierzyć jest brak miejsca. Łazienki głównie te w starym budownictwie są ciasne i nieustawne. Marzy wam się kabina prysznicowa szklana, ale w żadnym markecie nie możecie kupić odpowiedniej? To idealnie trafiliście! W trudnych przypadkach polecamy nasze kabiny prysznicowe na wymiar. Szkło z jakiego tworzymy nasze kabiny prysznicowe idealnie nadaje się do realizacji trudnych zamówień. Dzięki temu, możemy sprawić aby kabina prysznicowa na wymiar była dostosowana do nawet najbardziej ciasnych powierzchni.

Znajdziecie nas w Krakowie!

Bogata oferta kabin prysznicowych w Alpha Glass

Trudno zaprzeczyć temu, że dobrze dobrana kabina prysznicowa to jeden z kluczy do sukcesu, jakim jest komfortowo urządzona, funkcjonalna łazienka. Nierzadko jednak łatwo jest napotkać różnego rodzaju trudności w tym zakresie. Do wyboru jest obecnie bardzo dużo rozwiązań, jakie można wprowadzić we własnej łazience, zatem zdarza się, że problemem może być po prostu podjęcie decyzji co do wyboru rodzaju kabiny prysznicowej.

Czasem z różnych powodów konieczne są nieszablonowe rozwiązania. Twoja łazienka jest zbudowana w wybitnie niefunkcjonalny sposób, a do tego jest niewielka? W żadnym markecie nie możesz znaleźć właściwej dla siebie kabiny prysznicowej? Z pomocą przychodzi firma Alpha Glass.

Jakie są rodzaje kabin prysznicowych?

Spośród szerokiej oferty dostępnych kabin prysznicowych dostępne są modele przyścienne, narożne, przesuwne, wnękowe lub w stylu walk-in, a także wspomniana już możliwość zaprojektowania rozwiązania w pełni indywidualnego, idealnie spełniającego Twoje najważniejsze potrzeby.

Nie tylko rodzaje kabin wpisują się w zróżnicowane zapotrzebowania. Także oferowane szkło, wykorzystywane w oferowanych kabinach, dostępne jest w wielu wzorach i kolorach. Szkło jest zarówno klasyczne, transparentne, jak i odbarwiane, dostępny jest także tzw. antisol, czyli szkło absorpcyjne, odpowiadające za pochłanianie większości padającego na nie światła słonecznego, co znacznie zmniejsza jego przejrzystość. Jest to całkiem interesujące rozwiązanie ze względu na większą prywatność podczas kąpieli, lecz także z uwagi na ciekawą właściwość ożywiania wnętrza poprzez nadanie mu indywidualnego smaku. Główne kolory, oferowane w przypadku zdecydowania się na antisol to stylowa czerń, ciepły brąz lub tajemniczy grafit. Inne propozycje to szkło satynowe, wytrawione, dostępne w kolorach brązu oraz grafitu, oraz wysokiej jakości szyba master care, o grubości wynoszącej 8 mm.

Absolutnie godna uwagi jest od niedawna dostępna możliwość druku ceramicznego, dzięki czemu możesz rozważyć umieszczenie na kabinie prysznicowej dowolnie wybranego zdjęcia. Dzięki temu zyskujesz absolutną wręcz gwarancję tego, że Twoja kabina będzie w 100% niepowtarzalna!

Mieszcząca się w Krakowie firma Alpha Glass specjalizuje się w zadaniach trudnych, oferując szklane kabiny prysznicowe na wymiar, w sytuacji, gdy dostępne wymiary standardowe nie sprawdzą się w określonym przypadku. Dodatkowym atutem jest także możliwość wykonania darmowych pomiarów na terenie Krakowa i okolic, co obok profesjonalnego montażu czyni ofertę firmy naprawdę godną rozważenia.