Rodzaje drzwi szklanych

Drzwi szklane przymykowe (otwierane)

Najnowsze rozwiązanie łączące tradycję z nowoczesnością. Drzwi szklane dają całkiem nowe spojrzenie na aranżacje wnętrza. Produkt powstały w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku. Drzwi szklane są piękne i zarazem funkcjonalne, dają nieograniczone możliwości tworzenia i realizacji własnych projektów. Zastosowanie wysokiej jakości bezpiecznego szkła hartowanego o różnej kolorystyce i fakturze, a także specjalnych okuć i ościeżnic drewnianych lub metalowych (możliwe do realizacji są również drzwi bezościeżnicowe) pozwalają Państwu na wybór najlepszego dla siebie rozwiązania w tworzeniu własnego wymarzonego wnętrza.

Chcesz wiedzieć jak prezentują się szklane drzwi we wnętrzach?
Obejrzyj galerię zrealizowanych przez nas projektów drzwi szklanych przymykowych.

 

Drzwi przesuwne szklane

Najnowszy system całoszklanych drzwi przesuwnych. Zaawansowane rozwiązania technologiczne zapewniają idealne funkcjonowanie drzwi. Zastosowanie tego rodzaju przeszkleń pozwala na szybką zmianę aranżacji pomieszczeń, zamknięcie lub przesłonięcie części pomieszczenia. Drzwi szklane przesuwne są idealne do wąskich korytarzy i małych pomieszczeń. Otwierają się przez przesunięcie skrzydła (lub skrzydeł) po prowadnicy na ścianę lub wsunięcie go w kasetę schowaną w ścianie. W wersji dwuskrzydłowej mogą służyć jako wygodne reprezentacyjne wejście do dużych pomieszczeń. Dzięki drzwiom szklanym przesuwnym możemy zmieniać proporcje, wielkość i funkcje pomieszczeń. Łącząc sąsiadujące ze sobą pomieszczenia łatwo uzyskamy jedno przestronne wnętrze. Pokój dzienny połączony z jadalnym utworzą reprezentacyjny duży salon, miejsce na rodzinne przyjęcia. Połączone ze sobą sąsiednie pokoje dziecięce młodsze dzieci wykorzystają do wspólnej zabawy, starsze do przyjmowania przyjaciół.

Chcesz wiedzieć jak prezentują się szklane drzwi przesuwne we wnętrzach?
Obejrzyj galerię zrealizowanych przez nas projektów drzwi szklanych przesuwnych.

 

Drzwi wahadłowe szklane

Drzwi szklane wahadłowe stanowią funkcjonalne odgraniczenie dwóch pomieszczeń, pozwalające na przechodzenie osób i przejeżdżanie środków transportu bez żadnych utrudnień, po prostu przez pchnięcie. Drzwi wahadłowe stanowią tym samym zabezpieczenie przed przeciągiem, wilgocią i hałasem. Osiąga się dzięki temu stałą temperaturę pomieszczenia i znaczną oszczędność energii. Drzwi szklane wahadłowe rozwierają się w obie strony. Drzwi są bardzo wygodne, otwierają się pod naporem ciała i zamykają samoczynnie ruchem wahadłowym. Zastosowanie samozamykaczy pozwala na pozycjonowanie drzwi. Różnego rodzaju zamki pozwalają na całkowite oddzielenie części pomieszczenia i zabezpieczenie tej części przed niepożądanymi osobami. Zastosowanie takich drzwi sprawdza się zarówno w biurach, sklepach, restauracjach, hotelach, ale także w domach.

Chcesz wiedzieć jak prezentują się szklane drzwi wahadłowe we wnętrzach?
Obejrzyj galerię zrealizowanych przez nas projektów drzwi szklanych wahadłowych.

 

 

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt z naszym konsultantem, który udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i w każdej kwestii służy fachową poradą.
Telefony:   (12) 658 28 93;    502 210 902;    503 175 355.