Kim jesteśmy

Nasza firma działa na rynku od 2004 roku. Przez ten czas zdobyliśmy ogromne doświadczenie i wykonaliśmy wiele realizacji. Naszymi klientami są zarówno osoby prywatne jak i firmy oraz instytucje państwowe. Realizowaliśmy zamówienia m. in. dla salonów SPA (Bielenda Kosmetyki Naturalne, Stary Zdrój), firm deweloperskich (Activ Investment, Dom Styl Developer) czy klubów, pubów i kawiarni (Enso, Krawat Klub, Ulica Krokodyli). Nasze drzwi znajdziecie państwo także na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie czy w szkołach języka hiszpańskiego Sin Fronteras w Warszawie i we Wrocławiu.

Nasza firma jest producentem drzwi szklanych w ościeżnicach drewnianych, drzwi szklanych przesuwnych, wahadłowych, przeszklenia ścian, kabin prysznicowych, balustrad oraz daszków szklanych. Oferujemy kompleksową obsługę - od projektu, poprzez transport aż po montaż. Zapewniamy również montaż do istniejącej ościeżnicy.

 

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, prosimy o kontakt z naszym konsultantem, który udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania i w każdej kwestii służy fachową poradą.
Telefony:   (12) 658 28 93;    502 210 902;    503 175 355.